woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Marfil » 09 kvě 2010, 19:19

Winie píše:budou naky upravy? nebo to bude jen dalsi seriovka na foru?


...svatá panenko podsrpenská, to je uvítání...aby se sem člověk s tím, co připomíná sérii, pomalu bál .... ;) :oops: :o (nebo je chyba jinde??)
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Winie » 09 kvě 2010, 20:29

Marfil píše:
Winie píše:budou naky upravy? nebo to bude jen dalsi seriovka na foru?


...svatá panenko podsrpenská, to je uvítání...aby se sem člověk s tím, co připomíná sérii, pomalu bál .... ;) :oops: :o (nebo je chyba jinde??)

uz me ty seriovky tady nebavi. je jich tu az moc. ale tak je to jeho auto. a ja sem se jen zeptal :mrgreen: az zacnu rejpat bude hur :mrgreen:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Honzíík » 09 kvě 2010, 21:06

Taky te tu vitam ,no staci hodit auto na zem, nejakej lip vyfuk a hned tam mas upravenejsi peknou seriovku ;)
Honzíík
 
Příspěvky: 60
Registrován: 17 bře 2010, 10:17

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Koby » 09 kvě 2010, 22:13

Krásný a ty mlhovky :-) Jinak, taky jsem přešel z e46 :D Měl jsem nejkrásnější 330ci m paket v čechách :-) A souhlasím, je to dědkovský auto :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Marfil » 10 kvě 2010, 09:27

Winie píše:
Marfil píše:
Winie píše:budou naky upravy? nebo to bude jen dalsi seriovka na foru?


uz me ty seriovky tady nebavi. je jich tu az moc. ale tak je to jeho auto. a ja sem se jen zeptal :mrgreen: az zacnu rejpat bude hur :mrgreen:



U Krásek členů fóra jde především o to, aby si je sem pověsilo co nejvíc lidí. Nezáleží na tom, jestli je to pro někoho nuda. Jde o to, abychom se o sobě dověděli a při setkání věděli o koho jde...je to z velké části i o lidech, MX5 je hlavně tým pohodářů, myslím. Nemělo by to být jen tuningové fórum - těch je na netu dost. Když se někdo rozhodne nechat auto tak jak ho koupil nebo ho ověsit jak vánoční stromek, je to jenom jeho věc, jeho představa, jeho názor... ale rozhodně by za to neměl sklízet něčí rejpání..na to je možná vhodnější diskuze někde na Novinkách.cz :roll:
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Dee #4 » 10 kvě 2010, 12:14

moc peknej kousek ;) vitej v klubu, a co tak koukam, neni to nahodou kus co prodavali na Sportovnivozy.cz? :mrgreen: A jestli si z prahy, tak je pro tebe povinnost se v sobotu ukazat :!: :) Hodne stastnejch km, a k tomu ze je to seriovka - presne jak rika Marfil, at si kazdej upravi mazdicku obrazu svemu, ikdyby to znamenalo jen ho umejt :D Ja mam taky seriovku a zadny velky upravy nechystam, max kola a naky blbinky co se mi budou libit (viz ILM grill :twisted: )
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod woody » 10 kvě 2010, 13:32

Dee #4: Díky, je to auto Honzy P. tady z klubu, proto jsem psal, že už ho určitě všichni dávno znáte :). Měl ho přes pět let, takže k vidění je i na spoustě fotek ze srazů :).

Obrázek
Naposledy upravil woody dne 22 kvě 2010, 22:50, celkově upraveno 1
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod woody » 10 kvě 2010, 13:36

Jinak abych vám udělal radost - chtělo by to výhledově vyměnit výfuk, tak uvažuju u nějakém laďáku, co bude mít zvuk trochu víc odpovídající charakteru auta a výhledově bych to možná poslal trochu k zemi. Ale rozhodně nemám v plánu žádné bodykity, chromové cingrlátka a podobně :D.
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod Winie » 10 kvě 2010, 15:21

woody píše:Jinak abych vám udělal radost - chtělo by to výhledově vyměnit výfuk, tak uvažuju u nějakém laďáku, co bude mít zvuk trochu víc odpovídající charakteru auta a výhledově bych to možná poslal trochu k zemi. Ale rozhodně nemám v plánu žádné bodykity, chromové cingrlátka a podobně :D.

chran buh. zadnej bodykit sem na mysli nemel. neco ve stylu ryby nebo me by to tady opet ozivilo. vyfuk, neco do motoru, lip, podvozek a naky pekny kola a je to tam 8-)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: woody - NB 1.8

Příspěvekod woody » 15 kvě 2010, 21:15

MX-5 jsem si samozřejmě nekupoval s ohledem na spotřebu, ale nemůžu se nepodělit - najeto prvních 400 km převážně s cihlou na plynu a výsledná spotřeba je 9,16 l/100 km. Tolik mi BMW žralo, když jsem jezdil s platem vajec na zadním okně :).
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků